переклади

Юридичні документи

legalШвидкий та якісний переклад документів, що мають юридичну силу є одним із найбільш затребуваних видів перекладу на ринку перекладацьких послуг. Окремо видаються безліч словників юридичного сектору, які представляють особливі способи перекладу щодо цієї тематики, що, в свою чергу, підтверджує необхідність виділення окремої галузі перекладу – юридичний переклад.

Можете бути певними, що потрапивши до нас, ні Ваші документи, ані будь-які їхні копії не потраплять до рук третіх сторін, а їх вміст зберігатиметься в повній конфіденційності ідентично до комерційної таємниці.

Агенція мов «Нові Обрії» може виконати для Вас юридичний переклад  в сферах:
- судової діяльності;
- комерційної діяльності;
- документів на візу;
- банківської справи;
- освітньої документації;
- авторського права та інтелектуальної власності;
- сімейного кодексу;
- документації різних державних установ;
- міжнародної діяльності.

Якщо ж говорити більш конкретно та назвами документів, то ми здійснюємо переклад всіх видів юридичних документів, а саме: паспорти, свідоцтва, довідки, заяви, сертифікати, грамоти, трудові книжки, дипломи, а для корпоративних клієнтів це можуть бути: статути, договори, бізнес-плани, тендери,  документи з державних служб (реєстрації, податкової, статистики, пенсійний фонд), бухгалтерська документація, різних типів довідки, накази, постанови, акти та звіти.

Такий переклад може бути завірений нотаріусом чи агенцією в залежності потреби клієнта.

Крім того, цей тип перекладу може бути виконаний терміново, тобто «на сьогодні».

Ви можете замовити послуги перекладу документів написавши нам на електронну пошту skylines.lviv@gmail.com , що зменшить Ваші затрати на час та транспорт. Достатньо просто надіслати нам скановані копії чи фотографії документів. Також приймаємо замовлення на Вайбер.

Тому не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

Отож, незалежно від Вашої потреби ми чітко, якісно та конфіденційно опрацюємо Вашу документацію та перекладемо її на іншу мову, що дозволить Вам добитися своєї цілі. Будемо раді допомогти!

Back to Top