переклади

Укладання словників термінів

DICTIONARY

Розмовляймо на одній мові!

Часто підприємства у свої діяльності використовують чимало спеціалізованої вузькогалузевої термінології. Проте всі хто «в темі» чи так сказати працює на підприємстві розуміють, про що йдеться. Але, коли діло доходить до міжнародних комунікацій, виявляється, що один і той же термін можна перекласти декількома різними словами в іншій мові. І всі ці слова будуть правильні в різних контекстах а ще краще в різних спеціалізаціях.

З метою уніфікації та полегшення роботи з термінологією і була розроблена ця послуга. Вона передбачає побудову словника вузькогалузевих або специфічних термінів у зручному форматі. Набір термінів може бути заданий як замовником, так і визначений центром перекладів за допомогою виявлення частотності вживання та спеціалізації в тематиці. Замовник отримує словничок у зручному форматі таблиці, або ж може додатково замовити потрібний йому формат, як для прикладу потрібно для сайтів з великими базами даних. Словничок може бути багатомовний. Вартість такої послуги розраховується в сукупності з перекладеним текстом, та залежить від розміру самого словника.

Такий словник спеціалізованих термінів допоможе Вам:
- чітко висловлювати свою думку потрібними словами;
- надати правильну інформацію іншою мовою;
- розвіяти багатозначність у спілкуванні.

Якщо Ви часто працюєте з іноземними партнерами, такий словник для Вас буде мега-корисною річчю і незамінним помічником!

Для замовлення такого необхідного на практиці продукту достатньо написати нам на електронну пошту Ваш запит: skylines.lviv@gmail.com

Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top