переклади

Фінансова тематика

FinancailВи рахуєте – ми перекладаємо!

У зв’язку з підвищенням міжнародної співпраці підприємств та виникненням більш тісних стосунків між представниками різних держав часто виникає потреба у перекладі документів, які мають фінансовий характер. Специфічність тематики та особливість законодавства кожної країни часто призводить до грубих помилок чи непорозумінь між партнерами. Наші перекладачі допоможуть Вам уникнути зайвих проблем, надаючи послуги професійного перекладу у фінансовій сфері діяльності.

Агенція мов «Нові Обрії» може виконувати переклад пов’язаний з фінансово-економічною діяльністю чи операціями. Сюди належать: банківські документи (виписки, довідки про стан рахунку та інше), бухгалтерські та фінансові звітності, фінансові оцінки проектів, документи пов’язані зі страхуванням.

Переклад цієї документації може бути завірений нотаріусом чи агенцією в залежності потреби клієнта.

При його виконанні ми також гарантуємо повну конфіденційність інформації, та при потребі можемо підписати договір про нерозголошення інформації із Замовником.

Ви можете замовити послуги фінансового перекладу документів написавши нам на електронну пошту skylines.lviv@gmail.com , що зменшить Ваші затрати на час та транспорт. Достатньо просто надіслати нам скановані копії чи фотографії документів. Також приймаємо замовлення на Вайбер.

Тому не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

Отож, незалежно від Вашої потреби ми чітко, якісно та конфіденційно опрацюємо Вашу документацію та перекладемо її на іншу мову, що дозволить Вам добитися своєї цілі. Будемо раді допомогти!

Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top