переклади

Технічний переклад

manualМабуть, на одному рівні за рівнем складності з юридичною тематикою стоїть технічний переклад.  До такого виду перекладу належать переклади інструкцій, документів щодо стандартизації (стандартів), вузькогалузеві текстові документи (описи процесів, технічна документація, науково-технічні статті тощо). Оскільки чи не кожен пристрій повсякденного використання, та й обладнання великих підприємств, супроводжуються певною інструкцією – виникає потреба у перекладі цих інструкцій на мову країни, в якій будуть просувати цей продукт.

Агенція мов «Нові Обрії» може забезпечити Вас якісним точним технічним перекладом, що в ньому є найголовнішим.

Тому, якщо Ви плануєте експортувати/імпортувати продукцію чи по інших причинах потребуватимете технічний переклад, одразу дзвоніть до нас. Ми позбавимо Вас зайвих трудностей мовного характеру.

Ви можете замовити послуги технічного перекладу написавши нам на електронну пошту skylines.lviv@gmail.com , що зменшить Ваші затрати на час та транспорт. Достатньо просто надіслати нам скановані копії чи фотографії документів. Також приймаємо замовлення на Вайбер.

Тому не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

У нас Ваші документи будуть в надійних руках та максимально якісно перекладені на потрібну Вам мову. Будемо раді допомогти!

Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top