переклади

Переклад сайтів

websiteРозкажіть світу про себе на 25 мовах!

Розвиток сучасних технологій спонукає кожну компанію до створення власного сайту. Разом з тим, для того щоб Ваші іноземні партнери могли правильно зрозуміти надану Вами інформацію на сайті та оцінити Ваш статус, Агенція мов «Нові Обрії» пропонує Вам професійний переклад  сайтів на потрібну Вам мову. Чимало українських підприємств уже давно тішать своїх закордонних партнерів якісним інформаційним наповненням сайтів іноземними мовами, до чого ми докладали чимало зусиль. І, в свою чергу, якісний переклад стимулює їхні продажі на міжнародному ринку. Отож, якісний переклад сайту це хороша реклама для Вас та додатковий прибуток!

Для того щоб замовити переклад сайту напишіть нам на пошту skylines.lviv@gmail.com та повідомте адресу сайту і на які мови Ви б хотіли перекласти свій сайт. Ми оцінимо вміст Вашого сайту та повідомимо Вас про вартість послуг. Якщо ціни Вас влаштовують, ми розпочинаємо співпрацю. Ви надсилаєте нам весь текст, який Вам потрібний для перекладу включно зі зображеннями з текстом і ми узгоджуємо терміни виконання послуги.

Не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!  Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

Тому не зволікайте, розкажіть світу про себе через свій оновлений іншомовний сайт! Будемо раді допомогти!

Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top