переклади

Медична тематика

MedicalПереклад медичної тематики є вузькоспеціалізованим та відноситься до одного із найважчих видів перекладу. Тому такий переклад у нас виконують, лише ті перекладачі, які уже мають поважний досвід перекладацької роботи з цією галуззю. У нас працюють лише кваліфіковані перекладачі, у яких є високий рівень знань. Медичні документи слід перекладати з обережністю, адже кожне не правильно перекладене слово, несе за собою зовсім інший зміст Вашого тексту, інколи, через це ціна помилки може бути високою.

В свою чергу, Агенція мов «Нові Обрії» може запропонувати Вам переклад медичної тематики на професійному рівні, включаючи переклад:

- протоколів та супутніх документів клінічних досліджень;
- медичних довідок;
- діагнозів та результатів медичного огляду;
- дозування;
- клінічних висновків;
- маркування та рекламного оформлення;
- патентів, договорів, ліцензій.

Переклад цієї документації може бути завірений нотаріусом чи агенцією в залежності потреби клієнта.

Також, при виконанні медичного перекладу, як і будь-якого іншого ми можемо гарантувати Вам повну конфіденційність даних.

Ви можете замовити послуги медичного перекладу написавши нам на електронну пошту skylines.lviv@gmail.com , що зменшить Ваші затрати на час та транспорт. Достатньо просто надіслати нам скановані копії чи фотографії документів. Також приймаємо замовлення на Вайбер.

Тому не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

У нас Ваші документи будуть в надійних руках та максимально якісно перекладені на потрібну Вам мову. Будемо раді допомогти!

Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top