переклади

Маркетинговий переклад

MarketingВаш ефектний вихід на міжнародну арену!

В цьому виді перекладу ми стикаємося з потребою глобальної міжнародної співпраці підприємств. В наш час по всьому світу відбуваються масштабні виставки з різних галузей, різноманітні конференції та з’їзди, де, зазвичай, підприємства чи публічні персони хочуть представити себе певним чином. Тому Агенція мов «Нові Обрії» пропонує Вам спеціальний креативний вид перекладу – маркетинговий переклад. Сюди входить переклад рекламної продукції (візитки, рекламні буклети, брошури, банери, рекламні стенди), лозунгів, інформаційно-текстових повідомлень, комерційних пропозицій. Такий переклад ми максимально адаптуємо під потреби Замовника, так щоб кожен міг зрозуміти Ваше «повідомлення світу».

Ви можете замовити послуги перекладу по темі маркетингу/реклами написавши нам на електронну пошту skylines.lviv@gmail.com , що зменшить Ваші затрати на час та транспорт.

Крім того, не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

Просувайте свій бренд, заробляйте на ньому, а для цього – пишіть нам. Будемо раді допомогти!Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top