переклади

Локалізація

LOCALIZATION

Сучасна індустрія інформаційних технологій дуже швидко розвивається і постійно стимулює створення нового програмного забезпечення та складних веб-ресурсів. Проте, зазвичай, будь-яке успішне програмне забезпечення швидко стає глобальним, що потребує його негайного перекладу на цільові мови. І тут на допомогу прийде Агенція мов «Нові Обрії». Ми добре розбираємося в програмних кодах та швидко освоюємо нові програми для роботи. Це не означає, що ми пишемо програми, але ми можемо якісно вносити зміни до них в уже заготовлених шаблонах опрацьовуючи мовний інтерфейс. На цей час успіли реалізувати цілий ряд подібних проектів, чим особливо гордимося.

Вартість локалізації розраховується для кожного проекту, виходячи з обсягу включених до проекту послуг.

Сюди входять “L10n”, локалізація ПЗ Львів, локалізація серверного ПЗ Львів, локалізація ПЗ для Windows Львів, локалізація ПЗ для iOS ЛьвівMac ЛьвівiPhone КиївiPad Львів, локалізація ПЗ Київ  для Android Львів,  локалізація ПЗ для Linux Львів,  локалізація ПЗ для Unix, локалізація ПЗ для Bada,  локалізація Java програм Львів,  локалізація Flash програм Львів, локалізація Air програм, локалізація Silverlight програм, локалізація додатків, локалізація ОС, локалізація операційної системи, локалізація програми Львів, локалізація програми на C+ Львів, локалізація програми  на C++, локалізація програми на Delphi, локалізація програми на Python, локалізація програми на Ruby, локалізація програми на Java Львів, локалізація програми на Flash, локалізація програми на Air, локалізація програми на Silverlight, локалізація софту Київ, локалізація плагінів Львів, віджетів Львів, локалізація антивірусів Львів, локалізація програм для мобільних пристроїв у Києві, локалізація комп’ютерної гри Львів, локалізація MMOG Львів, локалізація ігор для мобільних пристроїв Львів, локалізація  Java-ігор Львів,  локалізація платіжної системи у Львові, локалізація інтерфейсу Львівлокалізація файлу довідки Львівлокалізація сайту Львів, локалізація інтрасайту Львів, локалізація корпоративного сайту Львів,  локалізація сайтів організації, локалізація інтернет-магазину Львів, локалізація блогу Львів,  локалізація соціальної мережі ЛЬвів, локалізація сторінки в соціальній мережі Львів, локалізація банера Львів, локалізація файлів HTML ЛьвівxHTMLdHTMLmHTML,XMLPHP КиївCSS Львів та багато інших.

Ви можете замовити послуги локалізації написавши нам на електронну пошту skylines.lviv@gmail.com , що зменшить Ваші затрати на час та транспорт. Достатньо просто надіслати нам скановані копії чи фотографії документів. Також приймаємо замовлення на Вайбер.

Тому не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

Будемо раді допомогти!

 

Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top