переклади

Послуги

Агенція мов “Нові Обрії” надає послуги в таких напрямах: перекладацький та навчальний.

 

ПЕРЕКЛАДИ

Агенція мов «Нові Обрії» надає послуги перекладу письмового та усного (послідовний). При письмовому перекладі його можна засвідчити нотаріусом чи печаткою агенції. Перекладаємо з/на більш ніж 25 мов світу. На цей час у нас наявні наступні мови: англійська, німецька, польська, іспанська, італійська, французька, португальська,  чеська, сербська, хорватська , російська, грецька, болгарська, арабська, японська, китайська, перська (фарсі), данська, норвезька, азербайджанська, казахська, турецька, румунська, угорська
(в ціну входить доставка в межах Львова при замовленні від 5 сторінок, в інші міста доставляємо за домовленістю з Замовником)

Оцінювання

Згідно стандартів перекладу перекладацькою сторінкою вважається 1800 символів з пробілами.

Всі тексти, які мають менше 1800 символів з пробілами вважаються мінімальним замовленням та дорівнюють вартості перекладу стандартного документу.

Як замовити?

Переклад можна замовити онлайн, написавши нам на електрону пошту, що зменшить Ваші затрати на час та транспорт.

Крім того, не важливо в якому місті Ви проживаєте (Львів, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Херсон, Хмельницький, Вінниця та інші) просто напишіть нам на електронну пошту свій запит. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас!

Терміни виконання

Агенція мов «Нові Обрії» пропонує дві базові категорії терміну виконання перекладу.

-       «На сьогодні» – це коли Замовник потребує виконання перекладу в день його подачі. Така категорія можлива з об’ємом до 3 сторінок тексту, а також не завжди фізично реальна до виконання, тому потребує додаткового обговорення.

-       «На завтра» – ця категорія передбачає виконання перекладу після 24 годин з моменту його подачі Замовником на виконання в об’ємі до 5 сторінок на одну мову.

Всі інші варіанти до обговорення.

Наші клієнти це як компанії так і фізичні особи зі всієї України, а також з Європи. Не важливо де Ви знаходитеся, ми завжди зможемо надати для Вас послуги письмового перекладу.

Тому при найменшій потребі подолати мовний бар’єр – пишіть нам. Будемо раді допомогти!

НАВЧАННЯ

Проводимо навчання з таких мов: англійська, німецька, польська, іспанська, італійська, японська та українська. При необхідності можна домовлятися і про інші мови. Можливі як індивідуальні так і групові заняття, також є варіант малих груп (2-5чол).
Крім того, проводимо підготовку до ЗНО з англійської та української мов, а також підготовку до вступу на магістратуру з англійської мови.

Пропозиції послуг дійсні як для корпоративних так і для звичайних клієнтів.

Перелік мов спеціалізації агенції постійно оновлюється та доповнюється!

Ціни на послуги уточнюйте по телефону.

Для постійних клієнтів діє система знижок!


Надішліть документ на переклад

П. І. Б.  :  *
e-mail  :  *
Телефон  :  *
Повідомлення  :  *
Прикріпити файл  :   *help
 
Приймаємо файли на переклад з таким розширенням:

- текстові: doc, docx, rtf, txt, htm, xps;

- графічні: pdf, jpg, jpeg, tiff, png, bmp, psd, gif, svg, wmf, DjVu

Back to Top