переклади

Про Агенцію

Агенція мов «Нові Обрії» – компанія, що займається наданням послуг перекладу та вивчення мов. Агенція пропонує співпрацю для фізичних та юридичних осіб. Засноване ще в 2012 році підприємство на цей момент переклало десятки тисяч сторінок з різних галузей. Ми знаємо все про переклад та як дати саме те, що Вам потрібно. З нами працюють підприємства зі всієї України. Агенція мов “Нові Обрії” займає активну позицію на всеукраїнському ринку перекладів.
Ще з 2013 року  взяла собі за традицію брати участь у конференціях, з’їздах і тому подібних заходах. Для прикладу, у жовтні була офіційним медіа партнером  Бізнес конгресу підприємців Призма24, а вже в жовтні учасником Форуму підприємництва. З 2014 року Агенції стала офіційним членом Львівської торгово-промислової палати, а також учасником прогами Центру сприяння розвитку бізнесу від Польсько-Української Господарчої Палати. Керівник підприємства пройшов сертифікований курс МВА. На даний час чимало великих і активних підприємств, як українських так і європейських,  оцінили на собі переваги співпраці з нами, а саме:

- якість наданих послуг – ми співпрацюємо лише з експертами в галузі перекладу та викладацьких послуг, що забезпечує нашим клієнтам повищену якість отриманих послуг;

- особливий підхід до клієнта – кожна людина є унікальним індивідом, тому Агенція мов «Нові Обрії» находить особливий підхід до кожного нашого клієнта;

- конфіденційність – всі матеріали, які були передані на опрацювання в Агенцію мов «Нові Обрії» вважаються її комерційною таємницею і не підлягають розголошенню. Тому кожен наш клієнт може бути спокійний, що його документи під час обробки у надійному місці.

- пунктуальність – ми завжди строго дотримуємося термінів виконання послуг, навіть за найбільш критичних ситуацій, відповідно до давньої мудрості: «Дає подвійно той, хто дає вчасно»;

- доступні ціни – у своїй ціновій політиці Агенція мов «Нові Обрії» не намагається зірвати джек-пот на своєму клієнту. Всі наші ціни є доступними та, фактично, одними з найнижчих в регіоні. Для уточнення цін на потрібні Вам послуги зателефонуйте нам або напишіть листа на електронну скриньку.

Також, варто зазначити, що для Агенції мов «Нові Обрії» немає «замалих» чи «завеликих» замовлень! Телефонуйте нам, ми Вас безкоштовно проконсультуємо по Вашому питанню та допоможемо всіма можливими для нас способами!


Агенція мов “Нові Обрії”

Відкриваємо Нові Світогляди!

79058, Львів, пр. В. Чорновола 43А, офіс 503
      

+38 (032) 252-05-43

skylines2.lviv@gmail.com

Copyrights. © 2012 by New Skylines

Back to Top